Galerie

W Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata odbyła się promocja ministrantów na kolejne stopnie Litrugicznej Służby przy Ołtarzu. Wszystkim ministrantom gratulujemy. Chętnych do służby przy Ołtarzu Pana zapraszamy do kontaktu z ks. Tomaszem.

Wyjazd Służby Liturgicznej i młodzieży na cmentarz wojenny w Palmirach.

19.06.2016 r. na terenie OSP Piastów odbyła się 1 Parafiada - Święto Rodziny. Pod okiem wodzireja bawili się dorośli i dzieci.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa Chrystusa w parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Piastowie. Uroczysta procesja przeszła ulicami: Stanisława Kostki, Hallera, Sławiańską, al. Krakowską, Powstańców Warszawy, al. Krakowską.

różne

Zdjęcia trójwymiarowe wykonane wokół naszego kościoła.

Parafiada 2013

7 czerwca 2012

Miejska Gra terenowa o Fabrykę Czekolady - zdjęcia z przebiegu gry

Kościół Matki Bożej Częstochowskiej Piastów, Al. Krakowska 17, niedziela, 20 marca 2011, godz. 19.00